Refleksologia to nauka o refleksach, czyli punktach, które znajdują się w stopach, dłoniach i na twarzy. Poszczególne punkty mają bezpośrednie połączenie ze wszystkimi gruczołami, organami i częściami ciała. W samej tylko stopie znajduje się zakończenie 7200 nerwów! Refleksologia to nie akupresura ani masaż. To wyjątkowa metoda "chodzenia" kciukiem i palcami po refleksach z odpowiednią, jednolitą siłą ucisku.

Refleksolog nie jest lekarzem, nie diagnozuje i nie przepisuje leków - niemniej umiejąc odczytać „mowę” refleksów może zauważyć anomalie w nich występujące (czasami na długo przed ich fizycznym wystąpieniem). Mając takie informacje może zasugerować wizytę u lekarza w celu potwierdzenia swoich spostrzeżeń.

Zabiegi refleksologii są metodą bezinwazyjną i w żadnym wypadku nie mogą zaszkodzić, a ze względu na swoją uniwersalność mogą być stosowane w każdych warunkach wymagających naszej interwencji.NUN 5962 m

Powtarzanie zabiegów refleksologii ma na celu doprowadzenie naszego systemu do balansu biologicznego, usprawnienie cyrkulacji krwi, wyciszenie układu nerwowego, likwidowanie bólu, odblokowanie zatorów w organizmie poprzez wykorzystanie Państwa osobistego systemu obronnego. Efekty refleksologii wsparte przez prawidłową dietę i właściwy styl naszego życia pozwolą Państwu pozbyć się trapiących Państwa dolegliwości. 

Refleksologia wykorzystuje wiedzę tradycyjnej medycyny chińskiej, jej założenia swobodnego przepływu energii w sieci meridianów. To one zapewniają nam dobre samopoczucie i równowagę zdrowotną. Refleksologia jest terapią rozpoznającą w każdym przypadku indywidualne potrzeby pacjenta przystosowując się do jego aktualnego stanu zdrowia.

Źródło: www.refleksologia.com

ZAPRASZAM Napisz lub zadzwoń

Magdalena Szawlińska
kontakt@refleksolog-wawa.pl
Tel.: 606 522 406
lub
Gabinet Kosmetyczny MARIGOLD
ul. Dembowskiego 8, 02 784 Warszawa
Tel.: 605-230-404